ژانویه 14, 2018

پاراگلایدر مشهد(آموزش و پرواز تفریحی از مقدماتی تا پیشرفته)

این وب سایت با هدف اطلاع رسانی در خصوص خدمات باشگاه در رشته های پاراگلایدر ، پاراموتور و سقوط آزاد در مشهد فعالیت مینماید .

باشگاه هوانوردی ایران پارا فعالیت خود را در سال 1380 با مدیریت و مربیگری بهترین خلبان ومربی ایران استاد عثنی عشری به مرکزیت تهران آغاز کرد.

ایشان از برترین و قدیمی ترین مربیان ایران عزیز در حوزه آکروباسی و پرواز مسافت هستند که با شرکت در چندین دوره از مسابقات ایران و جهان موفق به کسب مدال هایی ارزشمند در این حوزه شده اند.

باشگاه ایران پارا با استفاده از متد های روز دنیا در زمینه آموزش پرواز پاراگلایدر موفق به تربیت بهترین خلبانان ایران  شده است.

این باشگاه با هدف توسعه فعالیت خود اقدام به تاسیس شعبه استان خراسان رضوی با مدیریت آقای عباس اکبری نموده است

کسب مقام 16 ام در تیم ملی پاراگلایدر ایران، کسب مقام نخست مسافت استان خراسان، کسب رکورد مسافت استان، تنها مربی فعال از زمینه آکروباسی و مسافت در استان خراسان رضوی تنها قسمتی کوچک از افتخارات استاد عباس اکبری میباشد

برای مشاهده اطلاعات کامل استاد عباس اکبری به اینجا مراجعه کنید

برای کلاسهای عملی رفتن به محل تمرین با خودتونه که در چند محل (بسته به پیشرفت شما) برگزار می شه در مشهد از ابتدای جاده شاندیز که زمین صاف هست شروع و در ادامه به تپه کوتاه میریم و نهایتا به پرواز ارتفاع بلند منتهی میشه.
پاراگلایدر در مشهد ، پرواز تفریحی، فروشگاه لوازم پاراگلایدر، پاراموتور، در مجموعه هوانوردی پاراگلایدر فارسی زیر نظرانجمن ورزش های هوایی و سازمان هواپیمایی کشوری برگزار می گردد.

آموزش خلبانی پاراگلایدر

• حداکثر مدت دوره از تاريخ شروع، 2 ماه می باشد.
• تهیه پاراگلایدر و لوازم پروازی در طي دوره به عهده باشگاه می باشد.
• هنرجويان به محض ورود به دوره موظفند تحت پوشش بيمه ورزشي قرار بگیرند.
• در پايان دوره گواهينامه دوره مقدماتي خلباني پرواز با پاراگلايدر صادره از سوي آموزشگاه و سازمان هواپیمائی کشوری به هنر جویان اعطاء ميگردد و همچنین در صورت نیاز هنرجو گواهینامه USHPA کشور آمریکا و گواهینامه بین للملی FAI نیز از طرف باشگاه صادر میشود.

پرواز تفریحی به همراه مربی

شما بدون نیاز به هیچ آموزشی میتوانید همراه با یک خلبان ماهر و با یک پرواز تفریحی پاراگلایدر مخصوص دو نفره که حداقل 140 و حداکثر 220 کیلو وزن را تحمل میکند در پهنای آسمان به پرواز درآیید و از لذت غیر قابل توصیف آن بهره ببرید.
شما در هنگام پرواز با پاراگلایدر به دلیل نداشتن هیچ کابینی عین یک پرنده واقعی در هوا غوطه ور هستید و لذت واقعی پرواز را حس میکنید.
در یک پرواز تفریحی حداقل 10 دقیقه و حداکثر نیم ساعت در شرایط مناسب هوایی یا حتی بیشتر در پرواز هستید. مدت زمان پرواز شما دقیقا به شرایط هوای لحظه پرواز ربط دارد.